пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Створили бібліотеку аудіокниг українською мовою, які начитали зірки
В Україні запустили першу онлайн-бібліотеку, де книги українських класиків зачитували ведучі, актори та музиканти, в тому числі Даша Коломієць, Валерій Харчишин і Євген Галич.
Як зазначають автори проекту «Слухай», аудіокнига – це економно та екологічно, тому що такий формат не потребує знищення дерев. Також це зручно, тому що книга завжди у вас під рукою, у вільному доступі та не займає багато місця. А ще це корисно, тому що аудіальна інформація добре засвоюється та розвиває уяву.
У бібліотеці наразі 100 творів – це проза та поезія українських класиків, а також сучасних письменників, які самі й займалися озвучкою. Зокрема це шедеври Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного, Олени Теліги, Лесі Українки, Миколи Хвильового, Григорія Квітки-Основ’яненка та інших видатних українців. Серед сучасників руху – Катерина Бабкіна, Ольга Деркачова, Євген Лір. З озвучкою творів допомагали теле- та радіоведучі, актори та музиканти – Даша Астаф’єва, Валерій Харчишин, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Олександр Ярмак, Євген Галич.
Послухати все це можна тут.https://sluhay.com.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар