Кузнецовська бібліотека
Wikipedia
Результати пошуку
неділя, 24 вересня 2017 р.
понеділок, 18 вересня 2017 р.
У ЛЬВОВІ ОБРАЛИ НАЙКРАЩУ КНИГУ ФОРУМУ ВИДАВЦІВ. ХТО ПЕРЕМІГ
У номінації від медіа-хабу «Твоє місто» премію отримала книга Філіпа Сендса «Східно-Західна вулиця: Повернення до Львова» («Видавництво Старого Лева»).
Переможці в номінаціях
1. У номінації Класична українська література перемогла книжка Івана Франка “Мойсей”, “Видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка”
2. У номінації Сучасна українська проза перемогла книжка Сергія Жадана “Інтернат”, видавництво “Meridian Czernowitz”
3. У номінації Сучасна українська поезія перемогла книжка “Антологія української поезії XX століття: від Тичини до Жадана” (упорядник Іван Малкович), видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га”
4. У номінації Класична зарубіжна література перемогла книжка Мацуо Басьо “Поезії”, видавництво “Веселка”)
5. У номінації Сучасна зарубіжна література перемогла книжка Хорхе Луїса Борхеса “Книга вигаданих істот”, “Видавництво Старого Лева”
6. У номінації Місто-Харків перемогла книжка Максима Розенфельда “Фасади. Харків”, видавництво “АССА”
7. Особливу відзнаку Харківського журі отримує книжка Підлужної Алли “Код Володимира Дахна”, видавництво “АВІАЗ”.
8. У номінації Література для дітей віком від 0 до 9 перемогла книжка Оксани Були “Зубр шукає гніздо”, “Видавництво Старого Лева”
9. У номінації Література для дітей віком від 10 до 12 перемогла книжка Ульфа Старка “Маленька книжка про любов”, “Видавництво Старого Лева”
10. У номінації Підліткова література перемогла книжка Яни Подосєльнік. Глосарій моди. Ілюстрації одягу українських дизайнерів, видавництво “Artbooks”
11. У номінації Біографія перемогла книжка Леоніда Ушкалова. Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди, видавництво “Дух і літера”
12. У номінації Історія перемогла книжка Оксани Кісь. Українські жінки у горнилі модернізації, видавництво “Клуб Сімейного Дозвілля”
13. У номінації Місто-Київ перемогла книжка Владислава Гриневича “Бабин Яр. Історія і пам'ять”, видавництво “Дух і літера”
14. Особливу відзнаку Київського журі отримує книжка Тараса Лозинського “Рушники Наддніпрянської України”, видавництво “Майстер книг”
15. У номінації Український non-fiction перемогла книжка Тимура Ворони “Стартап на мільйон. Як українці заробляють на технологіях”, видавництво “Vivat”
16. У номінації Перекладений non-fiction перемогла книжка Христі Фріланд “Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи”, видавництво “Наш формат”
18. У номінації Навчальна, довідкова, професійна література перемогла книжка Альберто Каїро “Функціональне мистецтво: вступ до інфографіки та візуалізації”, “Видавництво УКУ”
19. У номінації Візуальна книга переміг графічний роман Івана Франка, Міхая Тимошенка, Кирила Горішного “Герой поневолі”, видавництво “Леополь”
20. У номінації Місто-Львів перемогла книжка Катажини Котинської “Львів: перечитування міста”, “Видавництво Старого Лева”
21. Особливу відзнаку Львівського журі отримує книжка Ярини Винницької “Наречена”, видавництво “Terra Incognita”.
вівторок, 5 вересня 2017 р.
ТОП-5 бізнес-новинок до Форуму видавців
Цього року видавці привезуть понад 400 книжкових новинок спеціально до Форуму видавців. Більшість книжок ще у друкарні і побачать світ за кілька днів до найбільшої літературної події. Більше книжкових новинок можна придбати з 13-17 вересня на Форумі видавців. Ми привідкриваємо завісу цікавинок, які готує Форум, та публікуємо першу п’ятірку книжкових новинок про бізнес та гроші.
Нір Еяль і Раян Гувер. На гачку. Як створити продукт, що чіпляє (видавництво “Наш формат”)

Аузан Олександр. Економіка всього. Як інститути визначають наше життя (видавництво “Laurus”)

Як збудувати сильну й успішну компанію, що впевнено впроваджує інновації та зберігає стабільність навіть у кризові часи? Річ Карлґаард, видавець американського ділового журналу Forbes, видатний підприємець та аналітик, переконаний: ключ до успіху варто шукати в нематеріальній складовій бізнесу – так званому «людському факторі». Автор розповідає про те, як сформувати сильну команду, створити ідеальні умови для її розвитку та, зрештою, привести свою компанію до високих успіхів і перемог на тривалий період. Карлґаард ідентифікує п’ять ключових змінних, які складають «Людський фактор» кожної організації: довіра (як створити середовище, що породжує довіру і стимулює високу продуктивність?); розум (формальна освіта швидко застаріває. Як іти в ногу з часом?); командна робота (дізнайтеся, як світовий гігант FedEx залишається максимально згуртованим); смак (деякі називають це «невловимим місцем між істиною фактів і людською істиною». Як знайти емоційні точки дотику?); історія (яким був саме ваш шлях? Перетворіть історію свого успіху в стимул і мотивацію для інших).
Любомир Остапів. Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи (видавництво “Yakaboo Publishing”)


Книжка є енциклопедичним керівництвом для практичної діяльності фінансового менеджера в умовах сучасного турбулентного зовнішнього середовища. Матеріал книги поділено на три тематичні частини. У першій частині викладено основи стратегічного менеджменту з фокусом уваги на оцифровані категорії. Друга частина (включає чотири розділи) енциклопедично викладає всі необхідні фінансовому менеджеру технології і містить, крім методичних положень, велику кількість розрахункових прикладів та кейсів. Нарешті, в третій частині викладено базові принципи і сучасні технології ризик-менеджменту. Матеріали книги базуються на практичному досвіді автора, отриманому в ході виконання освітніх проектів Світового Банку, а також тренінгової та консалтингової діяльності для менеджерів вітчизняних підприємств.
Підписатися на:
Дописи (Atom)