пʼятниця, 16 червня 2023 р.

Книги про татусів, які виступають головними героями

 Міжнародний день батька — це свято на честь всіх татусів. Для українців воно має особливе значення, адже безліч наших татусів сьогодні захищають нашу країну від російського вторгнення зі зброєю в руках. Внаслідок війни та вимушеної міграці багато родин досі залишаються розділеними. Саме тому День батька — чудовий привід нагадати один одному про свою любов та підтримку.

День батька в світі та в Україні святкують щороку у третю неділю червня. У 2023 році дата святкування Дня батька випадає на 18 червня.

 

Книги про татусів, які виступають головними героями.


«Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків» Влад Головін


Ця книга - смачний компот з історіями та досвідом відомих чоловіків і батьків, таких, як Вахтанг Кіпіані, Отар Довженко, Сергій Притула, Олег Скрипка та інші.

В цій книзі зібрано багато міркувань, тверджень та роздумів стосовно сімейних цінностей, важливості повноцінної сім’ї, відповідальності та любові.


«Неідеальний тато» Володимир Багненко

Наше суспільство постійно тисне на нас же самих. Ми вигадуємо норми поведінки і говоримо кому, як і що думати, робити, відчувати.

Автор вирішує зруйнувати одне із стереотипних тверджень, що у сім’ї за емоційний стан повинна відповідати дружина.

Запевняє, що саме чоловік може урівноважити бурхливі емоції у сім’ї, особливо, коли любляча дружина переживає зміну гормонального фону після вагітності.

Письменник ділиться таємницями власного досвіду і показує, що ніхто не є ідеальним, та кожен з нас може турбуватись один про одного та дарувати любов.


«Батько» Міленко Єрґович


Це книга справжніх сімейних одкровень, в якій буде йти мова про холодні родинні стосунки в домівках знатних людей зі суспільними нормами й традиціями колишньої Юґославії.

Письменник щиро ділиться своїм життям, досвідом, відкриває власні родинні драми та мрії.

Незважаючи на складні теми, що порушує Міленко Єрґович у своїй роботі, він також не забуває про любов, ніжність і тепло, яке час від часу жевріло у його житті.


«Батько Вепр» Террі Пратчетт

Новорічна, химерна та незвичайна історія про такого собі Різдвяного Діда, який зовсім не дід, і не такий вже і різдвяний… У цій книзі Пратчетт говорить про цінність сім’ї.

Так, вам може здатись, що це доволі жартівлива і, можливо, навіть не серйозна книга, але якщо заглибитись у весь вирій подій, то ви неодмінно помітите Смерть, яка турбується про своє чадо й намагається з ними порозумітись.

Хоча це не надто їй вдається, але принаймні Смерть намагатиметься не лише розгадати, куди дівся Батько Вепр, який повинен радувати малюків і створювати святкову атмосферу, а й підтримати внучку, яка то і діло потрапляє в халепи й намагається будь-що показати, яка вона незалежна і не потребує турботи та любові від істоти, яка нічого не тямить у людських почуттях.Це весела і яскрава дитяча книжка, яка руйнує уявлення про те, що мужні чоловіки не можуть любити і дбати про своїх дітей. Нове життя змінює не лише жінок, а й чоловіків так само, як і головного татуся цієї книжки.

Син розповідає про крутість свого татуся, який раніше їздив на байку, а зараз зав’язує йому шнурівку на кросівках. Колись його батько грав у рок-гурті, а тепер з радістю катається на милих атракціонах зі власним сином.

Ця книжка унікальна за своїм емоційним забарвленням, яке несе любов, турботу та підтримку.

               

«Тато в декреті» Артем ЧапайКнига, що до сліз вас розвеселить і підніме настрій. В цій книзі автор вклав власний досвід турботи про двох синів у відпустці за доглядом за дітьми.

Письменник розповідає, як можна любити власне чадо і при цьому його тихо ненавидіти за те, що не дають навіть спокійно поїсти. Як доглядати за малечею і бути цілодобово прикутим до цих шибайголів. І чому Україна просто створена для чоловіків з немовлятами.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар