вівторок, 22 серпня 2017 р.

Найвідоміші книги Рея Бредбері

22 серпня - день народження популярного американського письменника, класика наукової фантастики Рей Бредбері. Чи не знайдеться жодного куточка на нашій планеті, де не знайомі з ім'ям цієї людини. За своє життя він створив понад 800 різних літературних творів, в тому числі кілька романів і повістей, сотні оповідань, десятки п'єс, ряд статей, заміток і віршів. Його називали одним з найвпливовіших і шанованих письменників сучасності, найвидатнішим фантастом. Він же, в свою чергу, вважав за краще називати себе казкарем, що розповідає фантастичні історії.
   Пропонуємо згадати найбільш відомі та улюблені багатьма книги відомого письменника.

«451 ° за Фаренгейтом». Цей роман приніс автору світову популярність. Філософська антиутопія малює безпросвітну картину розвитку постіндустріального суспільства: це світ майбутнього, в якому всі письмові видання безжально знищуються спеціальним загоном пожежних, а зберігання книг переслідується по закону. Найвідоміша цитата з книги «Є злочини гірші, ніж спалювати книги. Наприклад - не читати їх »давно стала культовою.


  «Марсіанські хроніки». Хочете підкорити Марс - цей дивний мінливий світ, населений загадковими, невловимими мешканцями і не такий вже добрий до людини? Дерзайте. Але тільки приготуйтеся в повній мірі випити чашу жалю і туги - туги по зеленій планеті Земля, на якій назавжди залишиться ваше серце. «Вино з кульбаб». Увійдіть в світлий світ 12-річного хлопчика і проживіть з ним одне літо, наповнене подіями радісними й сумними, загадковими і тривожними, де кожен день відбуваються дивовижні відкриття, головне з яких - ти живий, ти дихаєш, ти відчуваєш.
  «Ліки від меланхолії». «Коли все втрачено, залишається надія», - стверджує герой одного з оповідань письменника. І ці слова могли б стати епіграфом до всього збірника, на сторінках якого завжди знайдеться місце для сумних посмішок і добрих чудес.  «Смерть - справа самотня». Бредбері використовує силу свого магічного дару зовсім по-новому і дарує своїм читачам твір, яке є внеском в жанр «крутого» детективу. Разом з тим ця книга з м'якою ностальгією воскрешає в пам'яті події 1949 року в Лос-Анджелесі, коли розселяли мешканців з узбережжя океану.Немає коментарів:

Дописати коментар