понеділок, 21 травня 2012 р.

Названо десять найпопулярніших книжок за останні 50 років

Видання Flavorwire оприлюднило список із десяти найпопулярніших книжок у світі. Інформація ґрунтується на обсягах продажів книжок за останні 50 років, дизайнер Джаред Фаннінґ (Jared Fanning), який розробив інфографіку, підрахував, скільки книжок було за цей час надруковано й продано.

Так, на першому місці з майже 4000 млн. проданих книжок — Біблія, нове видання якої, як писав раніше «ЛітАкцент», у 2011 р. стало бестселером у Норвегії.

На другому місці з результатом у 820 млн. проданих примірників, опинився «Цитатник» Мао Дзедуна.

«Гаррі Поттер» Джоан Роулінґ — на 3-му місці з 400 млн. книжок.

Учетверо менше копій продалося «Володаря перснів» Толкіна, ця книга – на 4-му місці.

65 млн. проданих примірників «Алхіміка» Пауло Коельо приносить йому 5-те місце.

Не надто відстає від Коельо Ден Браун зі своїм «Кодом да Вінчі», за ним відразу, на 7-му місці, «Сутінки» Стефані Маєр. «Віднесені вітром» Марґарет Мітчелл із результатом понад у сотню разів менше, ніж «Біблія», зайняли 8-му сходинку.

Свого роду підручник із досягнення багатства «Думай і багатій» Наполеона Гілла за півстоліття розпродався 30-мільйонним накладом і зайняв таким чином 9-те місце.

Ну, а 10-та найпопулярніша книга у світі – «Щоденник» Анни Франк, єврейської дівчинки, яка пережила Голокост. Цю книгу, за результатами рейтингу «100 дитячих книжок усіх часів» повинна прочитати кожна дитина.

litakcent.com

Немає коментарів:

Дописати коментар