четвер, 26 травня 2011 р.

найпопулярніші видання для вчителів


Журнал «Педагогічна майстерня» ставить за мету допомогти вчителеві стати віртуозом педагогічної справи. Для цього на сторінках  журналу – актуальні інтерв’ю авторів книг та програм, новини освіти в країні й за кордоном, обговорення важливих питань шкільного життя.
В журналі надано слово провідним ученим, які займаються питаннями загальної дидактики та психології. Для молодих учителів та майбутніх – студентів педагогічних ВНЗ – «Скарбничка ідей», у яку досвідчені колеги додадуть свої надбання та поділяться наробками. Наш журнал приділить увагу роботі методичних об'єднань на всіх рівнях – від шкільних до обласних.
Тут будуть висвітлюватися питання соціальної та психологічної підтримки вчителя, ваші питання переадресуємо юристам та психологам, які на сторінках журналу дадуть кваліфіковану відповідь. Але головний пріоритет журналу – ваш безцінний досвід, спрямований на створення уроку – сучасного, ефективного та гармонійного, уроку який приносить задоволення і учням, і вчителеві.
Журнал призначений для вчителів-предметників, які викладають у системі шкільної освіти, для студентів та викладачів педагогічних ВНЗ.

Немає коментарів:

Дописати коментар