вівторок, 19 грудня 2023 р.

“Різдво з червоним кардиналом” Фенні Флегг

 


Якщо комусь бракує віри у чудеса чи просто святкового настрою, то “Різдво з  червоним кардиналом” обов’язково виправить цю прикру ситуацію.

Описані події відбуваються у мальовничому містечку на півдні сонячної Алабами, США. Освальд Кемпбелл за збігом важких обставин свого життя опиняється там у знаковий момент для усіх місцевих мешканців. Маленька червона пташка стає серцем невеличкого поселення на березі ріки. Любов до неї об’єднує абсолютно різних людей і змінює звичний перебіг буденності. Характери та долі кожного з персонажів змушують читача захоплюватись, співчувати та не рідко по-хорошому тихенько підсміюватись. Головний герой приїжджає, щоб зміцнити своє здоров’я і дожити до наступного Різдва. Але знаходить там набагато більше та поступово зцілюється душею. Йому вдається не тільки віднайти себе, а й зіграти ключову роль у житті дівчинки Петсі, яку покинули усі рідні та близькі.

Це красива легка розповідь про добрі вчинки, дитячі мрії та неймовірні пейзажі під ледь чутний шурхіт пташиних крил. Це казка для дорослих і дітей. А ще в кінці, як і у романі “Смажені помідори…”, додано перелік згаданих кулінарних шедеврів.

Все можливо, варто лише відкрити для себе цей неймовірний світ, піти назустріч людям і вірити у дива.

Щасливого Різдва!

Немає коментарів:

Дописати коментар