четвер, 27 грудня 2018 р.

Визначили переможців конкурсу “Краща книга України” від Держкомтелерадіо


Журі Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України», який заснував і щорічно проводить Держкомтелерадіо, визначив переможців 2018 року. 
Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшло 122 роботи від 44 видавців. За словами організаторів, конкурс проводиться з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.
  • Гран-прі конкурсу присуджено видавництву «Фенікс» за повнокольорове видання у двох книгах українською мовою Нового Завіту – «Євангеліє і Апостол».
  • У номінації «Моя країна» перемогу отримало видавництво «Фоліо» за твір Тимура і Олени Литовченків «Книга жахіття: 1932-1938».
  • У номінації «Життя славетних» відзнаку отримало «Видавництво Старого Лева» за книжку Віри Агеєвої «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета».
  • Бестселером року став роман Андрія Цаплієнка «Стіна», який вийшов у «Видавництві Старого Лева».
Також «кращими» книжками у різних номінаціях названо видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Я так бачу» (ТОВ «Видавництво Старого Лева»); збірку поезії Олега Каданова «Не я, а той» (ТОВ «Видавництво «Віват»); книгу Петра Кралюка «Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів» (ТОВ «Видавництво Фоліо»); роман Віри Китайгородської «Обличчям до стіни» (видавництво «Букрек»); білінгвальне видання «Райнер Марія Рільке. Сто поезій у перекладі Мойсея Фішбейна» (видавництво «Либідь»); видання Людмили Лапшиної «Перлини нашої планети» (ТОВ «Видавництво «Віват»).

Немає коментарів:

Дописати коментар