вівторок, 30 травня 2017 р.

П'ять українських онлайн-бібліотек , де можна скачати електронні книги на українській мові


Електронні книги сьогодні - справжні чарівні палички. Не потрібно вивчати полки букіністичних магазинів в пошуках бажаного видання, а, прочитавши одну книжку, можна тут же приступити до наступної на своєму планшеті або рідері. Сайтів, де скачати книги, в мережі безліч. Ми ж вирішили зібрати для вас ті ресурси, де ви зможете знайти найрізноманітніші твори українською мовою.
Ресурс для любителів почитати, на якому зібрані різні твори за жанрами і періодам від українських письменників-класиків до сучасників. До речі, на сайті доступна і коротка інформація про кожного з авторів. Завантажити книги можна в таких популярних форматах, як fb2, epub і mobi. Досить зручно читати і онлайн, адже тут є функція запам'ятовування останньої прочитаної сторінки і можливість настройки зображення.
Дитяча онлайн-бібліотека, де зібрані книги українською мовою, які сьогодні вже не перевидаються, тому їх навряд чи можна знайти в магазинах. Книги представлені в форматі DjVu, тому для їх прочитання може знадобитися програма WinDjView.
Cайт, який неодмінно стане корисним для школярів і студентів. На Info-Library зібрана повнотекстова бібліотека підручників, які можна читати онлайн.
Ця онлайн-бібліотека була створена ще в 2000 році. Тут зібрані не тільки українські твори, але також чимала колекція, що включає в себе літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, реферати і короткі перекази.

Бібліотека електронних книг українською мовою на найрізноманітнішу тематику. На цьому сайті можна знайти як детективи, фентезі, історичні романи, так і сучасну прозу, біографії та дитячу літературу. Ті ж, хто книги вважає за краще слухати, а не читати, оцінять розділ «Аудіокниги».

Немає коментарів:

Дописати коментар