понеділок, 7 вересня 2015 р.

Вийшла книжка, написана Надією Савченко у СІЗО З’явиться у продажу книжка «Сильне ім’я Надія», написана у СІЗО українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко, яку в Росії почали судити за сфабрикованим звинуваченням у загибелі співробітників каналу «Россия 1». Про вихід книжки повідомив адвокат українки у своєму Тwitter.

Раніше адвокат Ілля Новиков, який має українське походження і володіє українською мовою, в інтерв’ю «Укрінформу» розповів, що писати книгу Надія Савченко почала взимку, під час голодування. Останню частину твору вона передала в квітні-травні.
За словами адвоката, книжка вийшла цікавою.
Презентацію книжки Надії Савченко «Сильне ім’я Надія» заплановано на 11 вересня. Поки є тільки видання українською мовою. «Ймовірно, будуть пропозиції про переклад російською, англійською, але поки нічого визначеного сказати не можу», – поділився Ілля Новиков.
Як повідомляла «Телекритика», книга Надії Савченко мала вийти у видавництві «Юстініан». Наклад, згідно з річним контрактом, становить 10 000 примірників. Книга поєднуватиме розділи: «Війна», «Полон», «Викрадення», «В’язниця», «Голод у тюрмі та поза нею», «Сильне ім’я Надія», «Ірак», «Списаний льотчик «недольотчик», «Не знаючи броду не лізь у воду або гниле болото Броди», «Майдан», «Крим», «АТО початок», «Рикошет». Ілюстрації до кожного розділу книги готує сестра Надії Віра.
На сайті «Радіо Рокс» доступний перший розділ аудіокниги «Сильне ім’я Надія». 


Джерело: <a href="http://litakcent.com/2015/09/04/vyjshla-knyzhka-napysana-nadijeju-savchenko-u-sizo/">ЛітАкцент</a>

Немає коментарів:

Дописати коментар