понеділок, 11 листопада 2013 р.

За книжками Джейн Остін зроблять онлайн-гру


Твори Джейн Ості
“Як розповіла глава студії-розробника 3 turn Productions Джуді Тайрер, основою геймплею в Ever, Jane будуть соціальні взаємодії між гравцями. Події гри розгортатимуться на початку XIX століття”, – зазначається у повідомленні.
Герої гри займатимуться типовими для персонажів Остін видами діяльності, наприклад, відвідуватимуть бали. При цьому традиційних битв не буде: замість цього для боротьби з суперниками треба буде поширювати плітки про них, які знизять їхній соціальний статус. Проте система чуток будуватиметься так, щоб не розповідати брехливі історії про супротивників занадто часто – це може відкритися, і тоді знизиться статус самого пліткаря.

При створенні персонажів гравцю треба буде визначити баланс між такими параметрами, як обов’язок, доброта, щастя, статус і репутація, що теж вплине на взаємодію з іншими героями. Приміром, персонажі з високим статусом можуть не відгукнутися на запрошення на бал від тих, у кого цей параметр нижчий, і тоді у хазяїв заходу він опуститься ще сильніше. Проте якщо вони з радістю погодяться, то статус організаторів балу може підвищитися. При цьому окрім особистого статусу у грі буде ще й сімейний (він з’явиться у тих героїв, які об’єднаються в одну сім’ю).


http://vsiknygy.net.ua/news/zakordonni-novyny/32242/Немає коментарів:

Дописати коментар