пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

Роман Кокотюхи "Червоний" обігнав за тиражами Стівена Кінга


Перший історичний роман Андрія Кокотюхи "Червоний" обганяє тираж нового роману Стівена Кінга, виданий в Україні - "Вітер у замкову шпарину".

Від моменту виходу друком книги "Червоний" восени 2012-го переважна більшість копій розійшлася, і значна частина - у звичайних книгарнях, без фірмових магазинів і допомоги каталогів видавництва КСД. Стартовий тираж "Червоного" становив 7 тисяч примірників, за цей час уже було зроблено два додаткових наклади.

Це вже вдруге у видавництві КСД, коли тираж книги українського автора обганяє тираж нової книги "короля жахів" Стівена Кінга в Україні. Перший раз такий факт зафіксовано 2008 року - тоді тираж дебютного роману Люко Дашвар "Село не люди" за перші шість місяців продажу обігнав світовий бестселер Стівена Кінга "Зона покриття".

"Червоний" - 37-ма книга Андрія Кокотюхи і його перший історичний роман. Рукопис відзначений 2012 року на конкурсі "Коронація слова" в спецномінації "Кращий історико-патріотичний твір". Жанровий дебют одразу помітили - книга потрапила до короткого списку "Книги року Бі-бі-сі". 
За словами самого Кокотюхи, книга мала й досі має широкий та, на щастя, неоднозначний резонанс. Як уточнив сам автор, роман не лише хвалять, а й критикують. Проте - переважно аноніми на маргінальних інтернет-майданчиках. "Критика навіть буває по ділу. Хоча ті, хто присилає та публікує списки зауважень, забуває, що прочитав художню книгу. Немає коментарів:

Дописати коментар