неділю, 25 березня 2012 р.


У Києві презентували книгу з цікавими подробицям із життя Чорновола

22 березня за ініціативи Молодого Народного Руху України (МНР) відбулася презентація книги Василя Деревінського «В. Чорновіл. Нарис портрета політика» приурочена до дня смерті діяча (25 березня).

Презентація розпочиналася показом фільму «Той, хто пробудив кам’яну державу», який продемонстрував нам В’ячеслава Чорновола, як оптимістичного політика, який всьому знаходив позитив. Василь Стус зазначав, що В’ячеслав Чорновіл був «грайливим оптимістом», в кожній ситуації мав з чого посміятися.

За словами Василя Деревінського, в шкільні роки Чорновіл добре вчився, був відмінником, але нікому не давав списувати, тож коли він йшов грати у фотбол на вулицю, однокласники тишком-нишком списували в нього: хтось один стояв біля вікна і слідкував, щоб раптово В’ячеслав не зайшов в клас, а інший – читав в голос домашню роботу, а з десяток писали під диктовку. Ось таким справедливим був юний політик.
Також приємно вразив ще один факт із біографії В’ячеслава Максимовича: з 1970 року він починає випускати підпільний журнал «Український вісник», в якому друкує матеріали самвидаву, хроніку українського національного спротиву. Як зазначив Василь Деревінський, в матеріалах архівів КГБ не було жодних відомостей чи то фактів, про те, що саме Чорновіл його видавав. Ось тут і гарно проявилися його знання з конспірації.
Книга містить багато цікавих фотоматеріалів, які розповідають про окремі яскраві моменти життя політика, громадського діяча та просто людини з великої букви.


http://www.soli.com.ua/2012/03/23/v-kyjevi-prezentuvaly-knyhu-z-tsikavymy-podrobytsyam-iz-zhyttya-chornovola/

Немає коментарів:

Дописати коментар