вівторок, 13 березня 2012 р.

Живі думки

          Ви хочете змінити життя і зробити його щасливішим? Що це означає -надмірна, сильна материнська любов? Вас цікавлять питання  фізичного, психічного і енергетичного здоров'я, самотності, сімейних стосунків, любовного трикутника, взаємин в суспільстві? Якщо так, почитайте книги Анатолія Некрасова «Живі думки», «1000 і один спосіб бути самим собою», «Материнська любов» та інші. Його книги допоможуть уникнути багатьох проблем і знайти рішення різних життєвих завдань.

Важливо, що книги написані на основі багатого особистого досвіду і великої психологічної практики. Як сказала одна з читачок :


«Хочете зробити світ щасливим - почніть з себе, свого чоловіка, своєї дружини, своїх дітей, своїх батьків, свого будинку, створіть Простір».

Твори А. Некрасова  можна використовувати як  особистого психолога, який заставляє критично оцінити  не лише оточення, але і  самого себе, що  важливіше. Особливо цінні  ці книги для тих, хто знаходиться на шляху духовного розвитку.                                                                                                                                                        Велике місце в його житті займає рух "Дзвінкі кедри Росії". Автор знайомий з Володимиром Мегре, і мені це імпонує, бо книги про Анастасію, що живе в

тайзі ,  свого часу мене дуже вразили.

                 Дані книги є у відділах нашої бібліотеки. Читаймо, удосконалюймося !


                                 Сільвія Власова, директор міської публічної бібліотеки.1 коментар:

  1. Доброго ранку! Прочитала. Супер! Дякую!!! Підняли настрій і примусили прокинутися, додали оптимізму. Щасливі люди яким Бог посилає в руки і до розуму такі книги. Щиро дякую! З повагою Св. Ст.

    ВідповістиВидалити