понеділок, 18 липня 2011 р.

Новий роман Люко Дашвар писала місяць


Нову книгу "Макар" письменниця Люко Дашвар презентує на початку осені у Києві та на "Форумі видавців у Львові" 16-17 вересня. Вона стане першим романом трилогії "Биті Є" і розповідатиме про подальше життя хлопців з роману Люко Дашвар "Рай. центр". Другий і третій романи, як і нова книжка "Макар", будуть названі за іменами героїв "Макс" і "Гоцик".
Над першою частиною трилогії авторка працювала місяць і закінчила її на початку травня. Сюжет роману розгортається навколо однойменного героя - Макара.
"У нього є майже все: фірмовий одяг, машина, вечірки та інші принади заможного життя. Проте виявляється, що машина службова, живе він у чужій квартирі на гроші вже не молодої коханки, як і раніше, бідний і від того до вереску залежний. Йому лишається тільки продовжити пошуки відповіді на актуальне питання сучасного життя "Гроші чи любов?", - повідомив прес-агент письменниці.
20-тисячним накладом роман надрукує харківське видавництво "Клуб Сімейного Дозвілля".
"КСД" має велику поштову мережу розповсюдження. Я по-доброму їм заздрю, бо інші видавці мають менші наклади", - зазначив у коментарі Gazeta.ua директор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький.
"Новий роман Люко Дашвар я ще не читав. Але коли вона стала лауреатом "Коронації слова", я був у журі. Пам'ятаю, що книжка викликала багато суперечок. Дехто з журі нарікав: "чому це може навчити молоде покоління?" Українській літературі дуже довго бракувало масового автора. Дашвар займає цю нішу", - додав він.
Нагадаємо, перший роман Дашвар "Село не люди" став лауреатом премії конкурсу "Коронація слова-2007". Наступний роман "Молоко з кров'ю" став дипломантом "Коронації слова-2008" та переможцем конкурсу "Книжка року Бі-Бі-Сі-2008". Загальний наклад книжок письменниці складає вже понад 180 тисяч примірників.

Селінджер продовжував писати і після 1965 року


Американський письменник Джером Девід Селінджер продовжував писати книги і після 1965 року, хоча досі вважалося, що він закинув літературу і жив відлюдником до самої смерті.
Автор бестселера "Над прірвою у житі" помер минулого року. Нещодавно виявлені листи Селінджера вказують на те, що він продовжував письменницьку роботу і залишив після своєї смерті неопубліковані твори, пише The New York Times.
Селінджер, який нічого не опублікував після повісті "16-й день Хепворту 1924 року", що вийшла в 1965 році, згадує про існування якогось рукопису у листі своєму другу Майклу Мітчеллу, відправленому в 1982 році. З листа, відправленого тому ж Мітчеллу в 1994 році, також випливає, що Селінджер продовжує писати книги.
"Я продовжую наполегливо працювати", - писав він. "Майже ті самі години, що і раніше", - йдеться в тому листі.
Три останні листи до Мітчелла, який створив обкладинку для першого видання "Над прірвою у житі", були знайдені його подругою Рут Лінке. Вона продала їх бібліотеці і музею Моргана, де знаходяться ще 11 листів Селінджера до свого друга.
     http://gazeta.ua/articles/culture/390041

Немає коментарів:

Дописати коментар